آبشار نیاگارا

قطعا اصلی ترین دلیل سفر هر گردشگری به شهر نیاگارا دیدن ابهت و زیبایی آبشار نیاگارا میباشد. 3 آبشار متوالی که بزرگترین آن رو به شهر تورنتو بوده و از هر دو کشور امریکا و کانادا گردشگران را به سمت خود میکشاند.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا در شهر زیبای نیاگارا در کانادا یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی است که گردشگران را از تمام نقاط دنیا بسمت خود میکشاند. در تور کانادا با سفرهای اَدلیا شما میتوانید در اتاق های خود در هتل هیلتون که در مجاورت آبشار قرار دارد اقامت کرده و از نمای اتاق خود ابهت و زیبایی های آبشار را تماشا کنید. این آبشار در مجاورت برج اسکای لون در شهر نیاگار میباشد که در تور کانادا با سفرهای اَدِلیا شما یک وعده غذایی را در این برج با نمای آبشار میل میفرمایید.. همچنین آنسوی آبشار در کشور آمریکا میباشد.


تفریحات آبشار:

شما میتوانید از کروز کوچکی که در داخل آب شما را میگرداند لذت ببرید و در این کروز وقتی که نزدیک آبشار میشود از اسپری شدن آبی که از آبشار بر روی شما میپاشد لذت ببرید. مدت زمان این گشت غالبا 20 دقیقه و مبلغ آن 25 دلار میباشد.

همچنین میتوانید بصورت لوکس تر با هلیکوپتر بر فراز زیبایی های آبشار نیاکگارا پرواز کنید تا تجربه منحصر به فردی را داشته باشید. مدت زمان آن از 10 تا 20 دقیقه متفاوت است و آن به هزینه ای میکنید بستگی دارد. 10-12 دقیقه آن حدود 125 دلار و 20 دقیقه آن 225 دلار میباشد.

از تفریحات دیگر نیاگارا شهر بازی کلیفتون هیل (Clifton Hill) با چرخ و فلک معروف خود با نمای آبشار میباشد. همچنین پارک ملکه الیزابت در مجاورت آبشار یکی از بهترین و نزدیک ترین مکانها برای دیدن و حتی لمس کردن آبشار میباشد.

انتشار: 10 تیر 1398 بروزرسانی: 25 تیر 1399 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 9

به "آبشار نیاگارا" امتیاز دهید

3 کاربر به "آبشار نیاگارا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبشار نیاگارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید