مقالات گردشگری

گسترش همکاری های ایران و انگلیس در زمینه های فرهنگی و گردشگری

در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سفیر بریتانیا در تهران بر گسترش همکاری ها در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی تاکید شد.

30 شهریور 1398

درخواست واشنگتن از لندن برای بازپس گیری داعشی های انگلیسی

وزیر دفاع آمریکا در سفر به لندن از دولت انگلیس درخواست کرد برای جلوگیری از ظهور مجدد داعش در خاورمیانه، زندانیان داعشی دارای تابعیت بریتانیایی را تحویل بگیرد.

24 شهریور 1398

راه های مقابله با جانسون، احتمال برگزاری انتخابات در انگلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورو نیوز، مخالفان دولت انگلیس برای متوقف کردن بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس، در زمان باقی مانده از فعالیت مجلس تا پیش از تاریخ برگزیت سه گزینه پیش رو خواهند داشت.

21 شهریور 1398

بمب افکن های استراتژیک آمریکا از انگلیس سر در آوردند؟

ایسنا نوشت: سرپرست ماموریت نظامی سری آمریکا در انگلیس افشا کرد، بمب افکن های رادارگریزی که به انگلیس اعزام شده اند، آماده حمله هسته ای به روسیه هستند.

21 شهریور 1398

فرانسه: انگلیس دولت زیر دست آمریکا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، همزمان با سفر بوریس جانسون، نخست وزیر انگیس به فرانسه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه پیش از دیدار با بوریس جانسون، هشدار داد که خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا ممکن است این کشور را به شریک زیر دست آمریکا...

17 شهریور 1398

ماجرای هدیه پرچم قیام عشایر خوزستان علیه استعمار انگلیس به رهبرانقلاب

همزمان با روز ملی مبارزه با استعمار انگلیس، رئیس موزه آستان قدس رضوی ماجرای هدیه پرچم قیام عشایر خوزستان علیه استعمار انگلیس به رهبرانقلاب را توضیح داد.

17 شهریور 1398

سفر ولیعهد انگلیس به اردن، قطر و عمان

خبرنگاران: همزمان با افزایش گسترش خشم مردم منطقه از انگلیس، ولعیهد این کشور به همراه همسرش قرار است در ماه آینده به سه کشور اردن، قطر و عمان سفر کند.

5 شهریور 1398

جدیدترین تحولات در صدور ویزای انگلیس ، توضیحات سفیر انگلیس در تهران

سفیر انگلستان در تهران گفت: باعث خرسندی است که بگویم در این مساله در حال پیشرفت هستیم و در آینده نزدیک در دفتر این سفارت شمار ویزاها بسیار بیش تر خواهد بود.

29 مرداد 1398

دیدار رئیس فدراسیون خبرنگاران گردشگری اسپانیا با مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان

ماریانو پالاسین رئیس فدراسیون خبرنگاران گردشگری کشور اسپانیا که همراه با 46 خبرنگار اسپانیایی به اصفهان سفر نموده، شب گذشته در دیدار با مدیر کل و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تاکید نمود: راه توسعه گردشگری خارجی ایران از اصفهان می...

29 مرداد 1398

اخراج دو گردشگر از ونیز به خاطر تهیه قهوه زیر یک پل تاریخی ، در مجموعه تاریخی طاق بستان بساط پیک نیک پهن می نمایند!

دو گردشگر آلمانی به دلیل درست کردن قهوه زیر پل ریالتو (Rialto) علاوه بر اخراج از ونیز 950 یورو نیز جریمه شدند این در حالی است که در بعضی مجموعه های تاریخی ایران حداقل مسائل ایمنی از سوی گردشگران رعایت نمی گردد و قوانینی برای برخورد با آنها وجود ندارد.

28 مرداد 1398

ایرانِ کوچک در قلب تورنتوی کانادا

خبرنگاران: پایگاه کانادایی دِ استار طی گزارشی از یک مرکز خرید ایرانی در تورنتو نوشت: اینجا را می توان ایران کوچک نامید. پلازای ایرانی هر روز میزبان ایرانی ها و خارجی های علاقمند به فرهنگ و غذاهای ایرانی است.

28 مرداد 1398

نخست وزیر انگلیس با ماکرون دیدار می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روزنامه گاردین چاپ لندن روز آدینه گفت که بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روزهای سه شنبه و چهارشنبه آینده در سفر به پاریس و برلین با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دیدار می نماید.

26 مرداد 1398

معاون ترامپ هم به انگلیس می رود؛ ایران محور گفت وگو با مقامات لندن

در پی کوشش های واشنگتن برای همسو کردن بریتانیا با سیاست های تند خود در قبال ایران، معاون رئیس جمهور آمریکا میخواهد اواسط شهریور ماه به انگلیس سفر کند.

24 مرداد 1398

مایک پنس هم راهی انگلیس شد

فارس نوشت: در پی کوشش های واشنگتن برای همسو کردن بریتانیا با سیاست های تند خود در قبال ایران، معاون رئیس جمهور آمریکا میخواهد اواسط شهریور ماه به انگلیس سفر کند.

24 مرداد 1398

پوتین به فرانسه می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کاخ ریاست جمهوری روسیه، کرملین اعلام نموده که ولادیمر پوتین، رئیس جمهور این کشور قرار است طی ماه میلادی جاری به پاریس، پایتخت فرانسه سفر کند.

23 مرداد 1398

آتش سوزی گسترده در دو جزیره گردشگری اسپانیا و یونان ، هشدار مسافرتی و تخلیه هتل ها ، صدها نفر فرار کردند

آتش گسترده ای یکی از مجموعه جزایر قناری واقع در اسپانیا را فراگرفت و صدها نفر را فراری داد.

22 مرداد 1398

درگیری جدید انگلیس و جامائیکا بر سر آثار تاریخی

با پذیرفته شدن درخواست بازگرداندن آثار جامائیکایی توسط موزه بریتانیا، آثار بیشتری از سوی کشور جامائیکا مطالبه شدند که همین امر، سبب درگیری بین دو کشور شد. این خبر در بخش بازگرداندن آثار کشور جامائیکا توسط موزه بریتانیا جای دارد.

21 مرداد 1398

والیبال انتخابی المپیک، پیروزی آسان لهستان مقابل فرانسه، چین مغلوب کانادا شد

تیم ملی والیبال لهستان در دیداری مهم و حساس پیروز به شکست فرانسه در مسابقات انتخابی المپیک 2020 شد.

20 مرداد 1398

قطع گسترده برق در انگلیس، اختلال در پرواز هواپیماها و حرکت قطارها

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، قطع برق در بخشهای وسیعی از انگلیس سبب شد که در ساعات پرتردد آدینه شب چراغهای راهنما در سطح شهرهای مختلف، حرکت قطارها و همچنین برنامه پرواز هواپیماها با اختلال روبرو شوند.

19 مرداد 1398

لغو سفر 20 هزار انگلیسی به خلیج فارس

پس از جار و جنجال های تبلیغاتی آمریکا و انگلیس در ناامن نشان دادن خلیج فارس، سفر دریایی حدود 20 هزار انگلیسی به این منطقه لغو شد.

19 مرداد 1398
تعداد: (47)