برج لندن (انگلیس)

برج لندن (Tower of London) برای سالیان دراز منزلگاه پادشاهان و ملکه‌ها بوده است. در واقع مجموعه‌ای که با نام برج لندن شناخته می‌شود، نه یک ساختمان بلند، بلکه یک دژ نظامی است. این قلعه و دژ 900 ساله، در مرکز لندن قرار گرفته و به خاطر وجود نمایشگاه‌های جواهرات سلطنتیش و همچنین افسانه‌ها و داستان‌های تاریخیش مشهور است. مسافران تور انگلیس با بازدید از برج لندن در تور انگلیس خود می‌توانند تصویری بی‌نظیر از تاریخ این کشور و نحوه زندگی خانواده‌های سلطنتی در دوران گذشته را به دست آورند. در طول تاریخ پر فراز و نشیبش، مجموعه قلعه برج لندن نقش‌های مختلفی را ایفا کرده است؛ این قلعه در دوره‌های مختلف یک ضراب‌خانه سلطنتی، نمایشگاه حیوانات، اسلحه‌خانه و پادگان و تا قرن هفدهم منزلگاه خانواده سطلنتی بوده است.

برج لندن (انگلیس)

افسانه کلاغ های برج لندن

دیدن کلاغ های برج لندن یکی از بایدهای بازدیدتان از این مجموعه تاریخی در تور انگلیس است. افسانه‌ها می‌گویند اگر کلاغ‌ها این قلعه را ترک کنند، نظام سلطنت سقوط خواهد کرد، برج سفید فرو می‌ریزد و یک مصیبت بزرگ گریبان‌گیر انگلستان می‌شود. کلاغ های برج لندن از زمان چارلز دوم، زمانی که این داستان گفته شد، در اینجا زندگی می‌کنند. این کلاغ‌ها حتی به لطف یک فرمان سلطنتی محافظت می‌شوند. هر کدام از کلاغ‌ها پابند رنگی مختص خودشان را دارند و همگی نام‌گذاری شده‌اند. در بروشور مختص آنها می‌توانید نام آنها را هم ببینید.

برج لندن

راهنمای بازدید از برج لندن در تور انگلیس

برج لندن از آن دست مکان های دیدنی انگلیس است که در سفرتان به این کشور باید از آن دیدن کنید. حداقل چند ساعت از تور لندن خود را برای گشت و گذار در این محوطه تاریخی فوق‌العاده جذاب کنار بگذارید. همانطور که گفته شد، در اینجا شما تنها با یک برج طرف نیستید؛ در محوطه حدودا 5 هکتاری این قلعه شما می‌توانید برج‌ها، باروها، ساختمان‌های مسکونی ملکه، اسلحه‌خانه‌ها، نمایشگاه‌های جواهرات سلطنتی و خیلی چیزهای دیگر را ببینید. در ضمن نکته‌هایی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند بهترین تجربه را از بازدید از برج لندن داشته باشید:

  • قبل از رفتن به برج لندن در تور انگلستان، از وبسایت رسمی مجموعه دیدن کنید. در این وبسایت می‌توانید اطلاعات مفیدی از این قلعه شامل 10 جاذبه برتر مجموعه برای دیدن را به دست آورید.
  • شما همچنین می‌توانید بلیت برج لندن را به صورت آنلاین از طریق وبسایت رسمیش خریداری کنید.
  • شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از مترو لندن به این محل برسید؛ در ضمن برج لندن به فاصله یک پیاده‌روی کوتاه از تاور هیل قرار دارد.
  • 2 یا 3 ساعت از تور انگلیس خود را برای بازدید از این قلعه شگفت‌انگیز کنار بگذارید؛ مطمئن باشید ارزشش را دارد. حتی بهتر از آن، زمان بیشتری بگذارید و در تور نگهبانان برج لندن (Yeoman Warder) شرکت کنید. در این تور حدودا یک ساعته، نگهبانان مخصوص برج بخش‌های جالب‌توجه و دیدنی قلعه را به شما نشان می‌دهند.
  • برج لندن یک فروشگاه هدیه فوق‌العاده عالی دارد. اگر دوست دارید یک سوغاتی خاص از تور انگلستان به خانه بر گردانید، حتما سری به این فروشگاه هدیه بزنید.
منبع: tripsavvy.com
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1398 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 20

به "برج لندن (انگلیس)" امتیاز دهید

1 کاربر به "برج لندن (انگلیس)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج لندن (انگلیس)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید