ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی کانادا از طریق پذیرش در دانشگاه های این کشور میتواند راحت ترین و مقرون بصرفه ترین راه قانونی مهاجرت به این کشور باشد. 

گرچه اکثر دانشگاه های کانادا نمره آکادمیک زبان (آیلتس، تافل و..) را لازم دارند، اما برخی از داشگاه ها نیز وجود دارد که بدون مردک زبان یا با مدرک دولینگو نیز میتوان پذیرش آن ها را گرفت، ضمن اینکه با گرفتن دوره های آکادمی های زبان نیز گرفتن ویزای تحصیلی کانادا امکان پذیر میباشد. به همسر و فرزندان دانشجویان متاهل نیز ویزای همراهی داده میشود.

با ویزای دانشجویی اجازه کار پاره وقت (20 ساعت در هفته) و به همسرانشان که ویزای همراهی دارند اجازه کار تمام وقت داده میشود.

پس از پایان دوره تحصیل، یک سال فرصت پیدا کردن کار را دارید و اگر در این مدت از شرکت قابل قبولی نامه کاری داشته باشید براحتی میتوانید ویزای کار گرفته و در کانادا بمانید.

از طرفی برای دانش آموزانی که سال های آخر تحصیل در مدرسه را میگذرانند، یکی از پیشنهاد های ویژه برای ساختن پایه زندگیخود در کانادا، ویزای دانش آموزی میباشد. این ویزا معمولا برای سنین 16 تا 18 سال پیشنهاد میشود. چرا که با هزنه کردن برای مدرسه در یک یا 2 سال پایانی درسشان براحتی میتوانند وارد دانشگاه شده و مابقی تحصیل را در کانادا ادامه دهند. نکته خیلی مثبت ویزای دانش آموزی این است که نیازی به مدرک زبان برای ثبت نام در مدارس کانادا نمیباشد.

  • قیمت شامل تمامی مراحل پذیرش دانشگاه و ویزا میباشد
  • واریزی های سفارت در تمامی مراحل بر عهده متقاضی میباشد
خدمات شرح خدمات نرخ خدمات شرح نرخ
ویزای تحصیلی اخذ پذیرش دانشگاه یا ثبت نام مدرسه و ویزای تحصیلی 1,850$ شامل ثبت نام مدرسه و یا پذیرش دانشگاه و انجام امور مربوط به ویزا
شناسه پکیج: 62

نکات و دانستنی‌های ویزای تحصیلی کانادا

  • هزینه دانشگاه در کانادا سالیانه میباشد و نسبت به دانشگاه و رشته مورد نظر بین 17.000 تا 23.000 دلار کانادا میباشد.
  • هزینه زندگی دانشجویی شامل یک سوئیت کوچک و خورد و خوراک سالیانه حدود 10 تا 12 هزار دلار کانادا میباشد.
  • برای دانش آموزانی که در مدرسه ثبت نام میکنند، بسته به شرایط مالی پدر و مادرشان به یکی از آن ها و یا هر دوی آنها ویزای همراهی تعلق میگیرد و میتوانند به همراه دانش آموز به کانادا بروند. ضمن اینکه برای دانش آموزانی که میخواهند مستقل زندگی کنند و به تنهایی به کانادا بروند نیز خانواده هایی هستند ککه آن ها را در خود میپذیرند، بدین صورت که اتاقی برای آن ها محیا کرده و وعده های غذایی را نیز برایشان آماده میکنند و عملا دانش آموز با یک خانواده کانادایی زندگی میکند. (Home Stay) در این روش نیز این خانواده ها حدود 1000 تا 1500 دلار کانادا در ماه هزینه دریافت میکنند، ولی یک راه مطمون برای پیشرفت چشمگیر زبان برای دانش آموزان میباشد.

خدمات ویزای تحصیلی کانادا

به "ویزای تحصیلی کانادا" امتیاز دهید

3 کاربر به "ویزای تحصیلی کانادا" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای تحصیلی کانادا"

2 دیدگاه

2 خرداد 1400

سلام روزبخیر من 35سالمه و لیسانس روانشناسی، یه پسر4ساله دارم ک دوست دارم از همان سال اول مدرسه ایران نباشه ، شرایطی برای این مدل تقاضا ها هم وجود داره برای تحصیل از همان پایه اول که وارد مدرسه کانادایی شه؟؟؟ زبانم مشکلی نداریم همسرم ک خوبه زبانش من و پسرم داریم آموزش میبینیم.

پاسخ به سمیرا

3 خرداد 1400

سلام
وقتتون بخیر
بله میتونید از سال اول مدرسه ثبت نامش کنید.
اما توصیه ما اینه که یکی از شما به صورت دانشجویی تشریف ببرید. نفر دوم ویزای همرا میگیره و اچازه کار داره.
و در اینصورت تحصیل فرزندتون رایگان هست.
این بهترین توصیه ما هست.
برای اطلاعات بیشتر میتونید در واتس آپ با ما در تماس باشید:
09375120578

پاسخ به کارشناس آژانس سفرهای ادلیا
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)