MSC Bellissima Cruise

MSC Bellissima Cruise

کشتی کروز بلیسیما (MSC Bellissima) یکی از جدیدترین اعضای خانواده بزرگ شرکت کشتی کروز MSC است، خانواده‌ای که برنامه‌ریزی شده تا سال 2027 اعضای شناورش به 29 کشتی برسد. کشتی کروز بلیسیما در حالی به ناوگان یکی از بهترین شرکت‌‎های کشتی کروز دنیا اضافه شده که در بین 10 تا از بزرگ‌ترین کشتی‌های تفریحی جهان قرار دارد. بلیسیما دومین کشتی از سری خانواده مراویلیا است؛ با داشتن 65 متر پهنا و ارتفاعی به اندازه 13 اتوبوس دو طبقه، تعداد 2217 کابین و ظرفیت 5686 نفر مسافر، این کشتی یکی دیگر از کشتی‌های غول‌پیکر شرکت MSC به حساب می‌آید. وقتی کشتی مراویلیا در سال 2017 معرفی شد، مجموعه‌ای بی‌نظیر از امکانات و خدمات را به علاقه‌مندان به سیاحت و گردشگری معرفی کرد. کشتی کروز بلیسیما همان مسیر را ادامه داده و حالا مسافران تور کشتی کروز می‌توانند سفرهایی به‌یادماندنی و فوق‌العاده جذاب را همراه با این کشتی خارق‌العاده انجام دهند.

خدمات و امکانات کشتی کروز بلیسیما بسیاری از بهترین‌های کشتی مراویلیا را در خود دارد، به اضافه مجموعه بی‌نظیری از خدمات و امکانات جدید، ویژگی‌هایی مانند پارک آبی روی عرشه، رستوران‌هایی با منوهای اختصاصی مانند رستوران ویژه کباب و استیک، رستوران ژاپنی تپانیاکی، سوشی‌بار، کافه اختصاصی شکلات و همچنین یک بستنی‌فروشی ویژه در تفرجگاه کشتی، محوطه بدنسازی با تجهیزات پیشرفته و به‌روز و خیلی چیزهای دیگر. مرکز اصلی کشتی، تفرجگاه دو طبقه سربسته و ساخته شده به سبک مدیترانه‌ای است که یک آسمان ال‌ای‌دی 80 متری با تصاویر همیشه در حال تغییر به عنوان سقفش دارد. مسافران تور کشتی کروز در هر بار بازدید از این بخش حال و هوای جدیدی را تجربه خواهند کرد. مانند کشتی مراویلیا در اینجا هم یک پلکان ساخته شده با کریستال‌های اسواروفسکی وجود دارد؛ روی هر پله از این پلکان رقم اعجاب‌آور 640 کریستال استفاده شده است.

با معرفی کشتی کروز بلیسیما، شرکت MSC هم اکنون دو کشتی در ناوگانش دارد که به احتمال زیاد شگفت‌انگیزترین و جذاب‌ترین خدمات اسپا بر روی تمام دریاها را به مسافران تور کشتی کروز ارائه می‌دهند. بلیسیما همانند مراویلیا خدمات مختلفی مانند اتاق گرمایشی تمدد اعصاب، مجموعه‌ای از سوناها و خدمات ماساژ سنتی و غیر سنتی را در اسپای آئوری خود به مسافران ارائه می‌دهد. در باشگاه اختصاصی مشتریان شرکت MSC با نام یات کلاب مسافران می‌توانند تجربه کشتی در کشتی را داشته باشند، جایی که خدمات لوکس شامل رستوران، سالن استراحت و استخر اختصاصی و پیشخدمت شخصی در محیطی مجزا از باقی کشتی به آنها ارائه می‌شود.

البته تمام خدمات و امکانات کشتی کروز بلیسیما همانند کشتی مراویلیا نیستند؛ این کشتی ویژگی‌های جدید و جذابی دارد که مطمئنا می‌تواند تور کشتی کروز شما را به سفری فراموش‌نشدنی تبدیل کند. یکی از اولین تغییرات رستوران تاپاس است؛ در این رستوران که تحت نظارت سرآشپز معروف، رامون فریژا اداره می‌شود، انواع غذاها و نوشیدنی‌های اسپانیایی ارائه می‌شوند. در رستوران فرانسوی تفرجگاه کشتی هم مسافران می‌توانند انواع غذاهای سنتی فرانسوی را امتحان کنند. برای سرگرمی، مسافران کشتی کروز بلیسیما می‌توانند از دیدن 6 نمایش به سبک نمایش‌های برادوی که به طور اختصاصی برای این کشتی ترتیب داده شده‌اند لذت ببرند.

همکاری شرکت MSC با سیرک بین‌المللی و فوق‌العاده معروف آفتاب یکی از بهترین و خاص‌ترین تجربه‌ها را برای مسافران تور کشتی کروز در سال‌های اخیر رقم زده است. این همکاری در کشتی کروز بلیسیما هم ادامه داشته است؛ مسافران در اینجا می‌توانند از دو نمایش جدید سیرک آفتاب با نام‌های سیما و وارلیا لذت ببرند. البته جدا از تمام این ویژگی‌های جدید، یکی از جدیدترین اعضای خدمه کشتی‌های شرکت MSC خودنمایی می‌کند: دستیار شخصی هوشمند زوئی (Zoe) عضوی از خانواده الکسای آمازون است و به دریا آمده تا سفر گردشگران را جذاب‌تر و راحت‌تر از هر زمانی کند. زوئی در تمام کابین‌های کشتی حضور دارد و آماده است تا مسافران را در کارهای مختلف مانند رزرو تورهای انتخابی بیرون از کشتی، رزرو خدمات اسپا، کسب اطلاعات از رویدادهای در حال اتفاق در داخل کشتی و برنامه سفر یاری کند. زوئی به هفت زبان زنده دنیا صحبت می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعیش خود را با سلایق و احتیاج‌های هر مسافر تطبیق می‌دهد.

 

مشخصات کشتی MSC Bellissima Cruise

ظرفیت مسافران
5686 نفر
تعداد کابین
2217 کابین
تعداد طبقات
18
وزن ناخالص
171 تن
طول / پهنا / ارتفاع
315 متر طول
سرعت (حداکثر / میانگین)
حداکثر سرعت 21.8 گره دریایی (حدود 40 کیلومتر بر ساعت)
سال راه‌اندازی یا بازسازی
2019

تورهای کشتی MSC Bellissima Cruise

Copyright © 2022 adeliasafar.com All rights reserved. SEO & Developed By Behrouz Azand
تلفن: 021 - 88 97 94 26