آخرین وضعیت استراماچونی و استقلال، مربی ایتالیایی مُصر به جدایی!

به گزارش آژانس مسافرتی سفرهای اَدِلیا، به گزارش خبرنگاران، روز گذشته بود که یکی از خبرنگاران نزدیک به آندره استراماچونی سرمربی استقلال خاطرنشان کرد این مربی میخواهد از سمتش استعفا بدهد و این تصمیم را تا 48 ساعت آینده نهایی می نماید.

آخرین وضعیت استراماچونی و استقلال، مربی ایتالیایی مُصر به جدایی!

بعد از این خبر، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال جدایی استراماچونی را تکذیب کرد. امروز هم اسماعیل خلیل زاده عضو هیات مدیره استقلال با تایید اختلافاتی که بین باشگاه و استراماچونی وجود دارد، خاطرنشان کرد این مربی به کارش در استقلال ادامه می دهد.

با این حال روزنامه توتو مرکاتو ایتالیا خاطرنشان کرد که استراماچونی بر سر تصمیمش باقی مانده و تماس ها برای پیدا کردن یک راه چاره ادامه دارد.

این روزنامه نوشت: استقلال و استراماچونی به سمت خداحافظی می روند. استعفای علی خطیر معاون باشگاه استقلال در کنار عدم جذب سه بازیکن مدنظر استراماچونی (درامه، پوچارلی و میلیچ) نشانه های خوبی نیستند. در طول روز تماس ها و ارتباط بین پاستوره مدیر برنامه استراماچونی و امیرحسین فتحی رئیس باشگاه ادامه یافته است تا راه چارهی پیدا گردد.

در حال حاضر باتوجه به اتفاقاتی که اتفاق افتاده به نظر نمی رسد که راهکارهای مختلفی وجود داشته باشد و طرفین به دنبال راه چارهی برای فسخ قرارداد هستند. هرچند که باشگاه استقلال روز گذشته خاطرنشان کرد این مسئله را نمی پذیرد. اما امروز می تواند روز مهمی باشد. ماجراجویی استراماچونی با استقلال باوجود نتایج مثبت پیش فصل می تواند زودتر به انتها برسد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1398 بروزرسانی: 16 شهریور 1398 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 174

به "آخرین وضعیت استراماچونی و استقلال، مربی ایتالیایی مُصر به جدایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت استراماچونی و استقلال، مربی ایتالیایی مُصر به جدایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید