حاشیه های دیدار ایران و کانادا، تماشاگران سنگ تمام گذاشتند

به گزارش آژانس مسافرتی سفرهای اَدِلیا، بعد از ماه ها کوشش برای میزبانی شایسته این دوره از مسابقات توسط ارومیه عصر امروز با انجام دوبازی روسیه و لهستان و ایران وکانادا در سالن شش هزار نفری ارومیه برگزار گردید.

حاشیه های دیدار ایران و کانادا، تماشاگران سنگ تمام گذاشتند

بازی ایران و کانادا با استقبال گسترده و پرشور تماشاگران ارومیه در سالن شش هزار نفری غدیر ساعت 18 و 45 دقیقه آغاز شد، استقبال تماشاگران از ساعت ها قبل از آغاز بازی نوید یک بازی پرشور را می داد.

ظرفیت سالن غدیر ارومیه و حتی پله های بین سکوهای تماشاگران نیز برای تماشای مسابقه ایران و کانادا در هفته سوم لیگ ملت های والیبال تکمیل شده بود به حدی که بسیاری از مردم ایستاده بازی را تماشا کردند.

در این دوره از مسابقات 700 جایگاه حدود 10 درصد ظرفیت سالن نیز به تماشاگران زن اختصاص داده شده بود که امروز به همراه سایر طرفداران به شایستگی از تیم ملی والیبال ایران حمایت کردند.

طرفداران حاضر در سالن ضمن سردادن یکصدای ایران ایران و حمایت از تیم ملی با انجام موج مکزیکی تیم ایران را تشویق کردند.

در این بازی سه بازیکن ارومیه به ویژه سعید معروف و حضرت پور که در ترکیب بودند بارها از سوی تماشاگران مورد حمایت قرار گرفتند.

عبدالرضا علیزاده لیبروی اهل ارومیه که سابقه بازی در تیم ملی ایران را هم دارد و در زادگاه خود بسیار محبوب است، در سالن حضور داشت و به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.

بازیکنان کانادا هنگام ورود به سالن تحت تاثیر شور و هیجان حاکم بر آن قرار گرفتند و چند نفر از آنان آغاز به فیلمبرداری از تماشاگران کردند.

هزاران ارومیه مشتاق و علاقمند با وجود اینکه ساعت ها پشت در سالن غدیر به صف ایستاده بودند نتوانستند وارد سالن بشوند اما نشان دادند نام ارومیه پایتخت والیبال آسیا و شهر عاشقان والیبال براستی برازنده این شهر است.

پدران و مادران و خویشاوندان ملی پوشان ارومیه ای نیز در سالن 6 هزار نفری غدیر حضور داشتند، تعدادی از زنان تماشاگر هم که توانسته بودند بلیط مسابقه را در روزهای گذشته تهیه نمایند، برای تماشای مسابقات وارد سالن شده بودند.

تشویق مداوم و بی امان تماشاگران ارومیه در طول بازی موجب حیرت و شگفتی تیم های خارجی شده و تحسین همگان را بر انگیخت.

ارومیه به عنوان پایتخت والیبال آسیا از آدینه تا یکشنبه پیش رو میزبان هفته سوم لیگ ملت های والیبال با حضور تیم های ایران، کانادا، لهستان و روسیه خواهد بود و برای برگزاری شایسته این رویداد و میهمان نوازی از ستاره های دنیای توپ و تور سنگ تمام گذاشته است.

در چارچوب رقابت های هفته سوم لیگ ملت های والیبال تیم ملی روسیه با نتیجه 3 بر یک لهستان را شکست داد. طبق روال معمول باید نشست خبری دو تیم برگزار می شد اما با اعلام سرمربی های دو تیم این نشست لغو شد.

در طول برگزاری مسابقه روسیه و لهستان، تماشاگران ایرانی بیشتر تیم روسیه را تشویق می نمایند و این موضوع احتمالاً واکنشی به صحبت های توهین آمیز میخال کوبیاک درباره ملت ایران است.

پیش از آغاز بازی اول، اینترنت خبرنگاران حاضر در سالن مسائل زیادی داشت و در نهایت در میانه بازی روسیه و لهستان این مشکل حل شد.

بعد از برد شیرین ایران در برابر تیم ملی کانادا که دقایقی پیش روی داد هم اکنون مردم ارومیه با راه اندازی کارناوال های شادی در سطح به شادی و خوشحالی مشغول هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 خرداد 1398 بروزرسانی: 16 شهریور 1398 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 61

به "حاشیه های دیدار ایران و کانادا، تماشاگران سنگ تمام گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های دیدار ایران و کانادا، تماشاگران سنگ تمام گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید