میزبانی جشنواره ایتالیایی از 3 انیمیشن ایرانی

هفدهمین جشنواره بین المللی انیمیشن Imaginaria در کشور ایتالیا از سه انیمیشن کوتاه ایرانی برای حضور در بخش های مختلف این رویداد سینمایی دعوت کرد.

میزبانی جشنواره ایتالیایی از 3 انیمیشن ایرانی

ایسنا: در این جشنواره سینمایی انیمیشن جبیر به کارگردانی ریحانه میرهاشمی در بخش رقابتی انیمیشن های کوتاه حضور خواهد داشت. همچنین انیمیشن سینک از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محبوبه کلایی در بخش مسابقه آثار دانشجویی و انیمیشن کوتاه آقای بی تفاوت ساخته آریاسب فیض در بخش رقابتی انیمیشن های بچه ها به روی پرده خواهند رفت.

انیمیشن 10 دقیقه ای جبیر قصه رشادت و عشق محیط بانی را روایت می نماید که با طبیعت و حیوانات همسان می گردد تا از آنان محافظت کند.

انیمیشن سینک نیز اثری تجربی است که به هم آمیختگی فیلم زنده و خیال، اساس آن را شکل می دهد. در این فیلم زن و مردی به شکل ته مانده قهوه از دو فنجان درون سینک بیرون می آیند و…

آقای بی تفاوت هم داستان مدیری است که از نظر کاری سرش بسیار شلوغ است و به هیچ عنوان به اطرافیانش توجهی ندارد تا این که یک روز پیرزنی برای عبور از خیابان دست او را به اجبار می گیرد و این اتفاق در زندگی مدیر مغرور تغییر شگفتی ایجاد می نماید.

هفدهمین دوره جشنواره بین المللی انیمیشن Imaginaria از 19 تا 24 اوت (28 مرداد تا دوم شهریورماه) در شهر کانورسانو ایتالیا برگزار می گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 149

به "میزبانی جشنواره ایتالیایی از 3 انیمیشن ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی جشنواره ایتالیایی از 3 انیمیشن ایرانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید