یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بخشی: شانسم برای کسب سهمیه المپیک زیاد شد، میرحسینی: برای کسب مدال سخت جنگیدم

امیرمحمد بخشی، تکواندوکار کشورمان پس از کسب مدال طلای یونیورسیاد گفت: با کسب مدال رنکینگ جهانی ام افزایش یافت و شانس بیشتری برای کسب سهمیه المپیک دارم.

یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بخشی: شانسم برای کسب سهمیه المپیک زیاد شد، میرحسینی: برای کسب مدال سخت جنگیدم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از ایتالیا، امیر محمد بخشی پس از کسب مدال طلای تکواندو در وزن منهای 74 کیلوگرم در سی امین دوره یونیورسیاد گفت: تمرینات خوبی در تهران داشتیم و خدا را شکر با شکست حریفانی از فرانسه، لهستان، کره جنوبی و پرتغال در فینال مقابل حریف نروژی نهاده شدم و با کوشش زیاد توانستم مدال طلا را از آن خود کنم.

ملیکا میر حسینی نیز در این مسابقات در رده سوم نهاده شد و برنزی شد. وی گفت: در دوره گذشته مسابقات در وزن پایین تر شرکت کردم و برنز گرفتم ومتاسفانه در این دوره هم با تمام کوششی که کردم نتوانستم در حدی که انتظار داشتم ظاهر شوم و بازهم مدال برنز گرفتم.

میرحسینی ادامه داد: سطح رقابت های یونیورسیاد بسیار بالا بود. ما هم با تمرینات خوبی راهی این رقابت ها شدیم و برای کسب سکو و مدال خیلی سخت جنگیدیم.

وی توضیح داد: تکواندو کاران از کشورهای مختلف و در سطح جهانی در این رقابت ها بودند و این مسئله کار را برای ما سخت نموده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 123

به "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بخشی: شانسم برای کسب سهمیه المپیک زیاد شد، میرحسینی: برای کسب مدال سخت جنگیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، بخشی: شانسم برای کسب سهمیه المپیک زیاد شد، میرحسینی: برای کسب مدال سخت جنگیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید