استیلی: دستیار اسپانیایی مجیدی به زودی به تیم ملی امید اضافه می گردد

مدیر تیم ملی فوتبال امید از اضافه شدن دستیار اسپانیایی فرهاد مجیدی به تیم ملی امید اطلاع داد.

استیلی: دستیار اسپانیایی مجیدی به زودی به تیم ملی امید اضافه می گردد

به گزارش خبرنگاران، حمید استیلی درباره آغاز اردوی تیم ملی امید گفت: با سرمربی جدیدمان دومین اردو را پشت سر می گذاریم. سعی کردیم طوری برنامه ریزی کنیم که به تیم های باشگاهی فشاری وارد نشد. امروز هم با حضور آقای ویلموتس جلسه ای را برگزار کردیم.

وی ادامه داد: قطعاً ویلموتس به تیم های پایه یاری می نماید. کمتر پیش آمده که تیم ملی بزرگسالان با تیم ملی امید بازی کند. امیدوارم این بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند. ما تا دی ماه اردوهای داخلی و خارجی خواهیم داشت. ما در این اردو روز آدینه با نفت مسجد سلیمان و روز دوشنبه با تیم ملی بزرگسالان بازی خواهیم کرد.

استیلی درباره زمان اضافه شدن دستیار خارجی مجیدی به تیم ملی امید نیز اظهار کرد: دستیار خارجی و اسپانیایی مجیدی در حال اجرا است و شاید در اواخر این اردو یا در اردوی بعدی به ما ملحق گردد. مجیدی چند گزینه معرفی نموده که به عنوان دستیار ایرانی فعالیت نمایند.

مدیر تیم ملی فوتبال امید درباره غیبت چند بازیکن در این اردو یادآور شد: دو باشگاه زنگ زدند و از مجیدی خواستند که بازیکنان خود را داشته باشند. پدیده و سایپا از این به بعد بازیکنان خود را خواهند داد. این مرتبه به باشگاه ها اجازه دادیم ولی بعد از این چنین اجازه ای داده نمی گردد.

او درباره هماهنگ شدن زمان اردوی تیمش با باشگاه های لیگ رجحان گفت: ما سعی کردیم اردوها را بر پایه تیم ملی بزرگسالان بگذاریم. الان فیفا دی نیست اما تیم ملی بزرگسالان هم در این زمان اردو دارد که به خاطر موکول شدن اردوی تیم ملی از اسفندماه به تیرماه امسال، اردوی تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید تشکیل شده است. امیدوارم در این اردوهای کوتاه پیروز باشیم.

استیلی ادامه داد: در نیم فصل تیم ملی امید حدود 20 روز تا یک ماه به اردو می رود تا آماده حضور در مسابقات انتخابی المپیک گردد.

او درباره امکان برگزاری بازی تیم ملی بزرگسالان و امید با حضور خبرنگاران و مردم نیز تاکید نمود: سعی می کنیم بازی تیم ملی امید با بزرگسالان پشت درهای بسته نباشد. بازیکنان ما جوان هستند و چنین فضایی به آن ها یاری می نماید اما این موضوع منوط به مذاکره با ویلموتس است. اگر بازی پشت درهای بسته نباشد، خبرنگاران و مردم هم می توانند از این بازی دیدن نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 104

به "استیلی: دستیار اسپانیایی مجیدی به زودی به تیم ملی امید اضافه می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "استیلی: دستیار اسپانیایی مجیدی به زودی به تیم ملی امید اضافه می گردد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: دستیار اسپانیایی مجیدی به زودی به تیم ملی امید اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید