بیش از 600 کارمند آمریکایی هواوی اخراج شدند ، فهرست سیاه غول فناوری چین علیه محدودیت های ایالات متحده

بالغ بر 600 کارمند هواوی که تابع ایالات متحده بودند شغل خود را از دست دادند. این اقدام غول فناوری چین در راستای مقابله با سیاست هایی است که ایالات متحده علیه هواوی تنظیم نموده است.

بیش از 600 کارمند آمریکایی هواوی اخراج شدند ، فهرست سیاه غول فناوری چین علیه محدودیت های ایالات متحده

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پس از فشارهای متعدد ایالات متحده بر هواوی، این شرکت تصمیم گرفته با روشی متفاوت به مبارزه با فشارها بپردازد و این بار نوبت به کارمندان هواوی رسیده است که متضرر شوند.

هواوی به طور رسمی تایید کرد که بیش از 600 نفر از مجموع 850 محقق این شرکت که در بخش های تابعه غول فناوری چین در کشورهای دیگر فعال بودند اخراج شده اند. این افراد تابعیت آمریکایی داشته اند و احتمالا جای خود را به نیروهای چینی می دهند. با این وجود مدیران هواوی درباره این تصمیم اظهار تاسف نموده و اعلام نموده اند برای این تصمیم ماهها جلسه داشته اند.

یک سخنگوی شرکت هواوی در بیانیه ای خاطرنشان کرد: تصمیم گیری در خصوص اخراج صدها کارمند موضوعی ساده و کم اهمیت نیست. تمامی این کارکنان واجد شرایط دریافت بسته های خروج از قبیل پرداخت حقوق و مزایا خواهند شد. Futurewei شرکتی است که بیشترین اخراجی را ثبت نموده. اما این شرکت همچنان به کار خود در انطباق کامل با قوانین و مقررات محلی ایالات متحده ادامه خواهد داد.

منبع: انتخاب
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 128

به "بیش از 600 کارمند آمریکایی هواوی اخراج شدند ، فهرست سیاه غول فناوری چین علیه محدودیت های ایالات متحده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 600 کارمند آمریکایی هواوی اخراج شدند ، فهرست سیاه غول فناوری چین علیه محدودیت های ایالات متحده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید