تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ایتالیا به مدال برنز رسید

به گزارش آژانس مسافرتی سفرهای اَدِلیا، به گزارش خبرنگاران، دیدار رده بندی بازی های جهانی ورزش های ساحلی قطر از ساعت 18 بین تیم های ایران و ایتالیا برگزار گردید و شاگردان عباس هاشم پور مدال برنز این رقابتها را از آن خود کردند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ایتالیا به مدال برنز رسید

در وقت اول این دیدار محمد معصومی زاده با یک شوت محکم گل اول ایران را به ثمر رساند. در ادامه نیز بازیکنان ایران پیروز شدند با ایجاد چند موقعیت، دروازه ایتالیا را تهدید نمایند تا اینکه محمدعلی مختاری با یک ضریه قیچی برگردان زیبا گل دوم ایران را وارد دروازه حریف کرد. تا این وقت با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به انتها برسد.

در وقت دوم نیز دو تیم حمله های و جانبه ای داشتند که هیچکدان منجر به گل نشد. روی یک خطای اعلام شده به نفع ایتالیا، شوت محکم بازیکن ایتالیا توسط حمید بهزادپور دفع شد. در ادامه این وقت، ایتالیا هر دو گل را جبران کرد و با نتیجه تساوی به استراحت رفت.

وقت سوم این دیدار با گل ایتالیا شروع شد. پس از یک دقیقه ایتالیا گل دیگری زد و نتیجه 4 بر 2 شد. در دقیقه سوم از وقت سوم محمدعلی مختاری یک قیچی دیگر زد که با دفع ناقص توپ از سوی دروازه بان ایتالیا، محمد احمدزاده گل سوم ایران را به ثمر رساند. دقایقی بعد نیز برای ایتالیا به درستی اعلام پنالتی شد و با تبدیل شدن به گل، نتیجه 5 بر 3 به سود ایتالیا شد. در ادامه بازی گل های چهارم و پنجم توسط مصطفی کیانی وارد دروازه ایتالیا شد تا در وقت قانونی بازی با تساوی 5 بر 5 به انتها برسد.

در 3 دقیقه وقت اضافه بازی بدون گل به انتها رسید تا شاگردان هاشمپور در ضربات پنالتی با ایتالیا به رقابت بپردازند.

در نهایت و در ضربات پنالتی ایران پیروز شد و عنوان سوم این بازیها را به خود اختصاص داد.

گفتنی است،پیمان حسینی در ضربات پنالتی پیروز به مهار توپ بازیکن ایتالیا شد.

شاگردان عباس هاشم پور با پیروزی برابر تیم های اوکراین، سنگال، پاراگوئه، شکست برابر روسیه و پیروزی برابر ایتالیا این عنوان ارزشمند را بدست آوردند و روی سکو رفتند.

بازی های جهانی ورزش های ساحلی با حضور 1300 ورزشکار از 93 کشور از 19 مهر به میزبانی قطر برگزار گردید.

دکتر صالحی امیری -رییس کمیته المپیک ایران، دکتر سجادی -مشاور عالی رییس کمیته المپیک، دکتر شکوری -سرپرست دبیرکلی فدراسیون و شهریاری -رییس کمیته فوتبال ساحلی با حضور در استادیوم این دیدار را از نزدیک دنبال کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 307

به "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ایتالیا به مدال برنز رسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ایتالیا به مدال برنز رسید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ایتالیا به مدال برنز رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید