دلیخت: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم

مدافع جدید یوونتوس می گوید همواره مجذوب هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بوده است.

دلیخت: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم

به گزارش خبرنگاران، ماتیس دلیخت که امروز (پنجشنبه) با قراردادی پنج ساله به ارزش 75 میلیون یورو به علاوه 10.5 میلیون یورو بندهای درنظر گرفته شده از آژاکس به یوونتوس پیوست تا دوران حرفه ای خود را در ایتالیا دنبال کند، در گفت وگو با شبکه تلویزیونی آژاکس تی وی گفت: من 10 سال در تیم های رده پایه آژاکس و سه سال در تیم اصلی این باشگاه بازی کردم اما حالا باید گام بعدی را در دوران حرفه ای ام بردارم.

وی همچنین درباره چرایی انتخاب یوونتوس و پشت کردن به پیشنهاد باشگاه هایی همچون بارسلونا، پاری سن ژرمن و منچستریونایتد گفت: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم. خیلی از بازیکنانی که به نوعی از آنها الگوبرداری می کردم، ایتالیایی بودند از جمله پائولو مالدینی، فرانکو باره سی، آلساندرو نستا، فابیو کاناوارو، گائتانو شیرآ... حالا هم می توانم به الگوبرداری در این زمینه ادامه دهم. عاشق نوع دفاع کردن تیم های ایتالیایی هستم.

مدافع 19 ساله راه راه پوشان تورین صحبت هایش را اینطور ادامه داد: ترک آژاکس غم انگیر است. من لحظات خوب و بد زیادی را با این تیم تجربه کردم، درست مثل اینکه در ترن هوایی بودم، اما در زندگی لحظاتی می آیند که باید مسیرتان را جدا کنید. دلم برای همه تنگ می گردد، اما کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 114

به "دلیخت: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیخت: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید