مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می رود، دمبله نمی تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند

به گزارش آژانس مسافرتی سفرهای اَدِلیا، کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که در یک مقطع از بازار جابجایی تابستانی باور نموده که هم تیمی برزیلی سابقش به رئال مادرید می رود.

مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می رود، دمبله نمی تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند

به گزارش خبرنگاران، بازار جابجایی تابستان سال جاری تحت الشعاع خبرهای ضدونقیضی قرار داشت که در خصوص آینده نیمار بود. نیمار خواستار جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسلونا بود اما در همان روزها رئال مادرید هم کوشش کرد که او را به سمت سانتیاگو برنابئو بکشاند که در نهایت پیروز نشد. مسی اما طبق اعتراف خودش جزو کسانی بود که باور کردند هم تیمی 27 ساله سابقش از پایتخت اسپانیا درخواهد آورد.

مسی در گفت و گو با رادیو کاتالونیا گفت: راستش من در بازار سال جاری فکر می کردم که اگر نیمار به بارسلونا نیاید، به مادرید می رود. او واقعاً می خواست از پاری سن ژرمن برود و در حرفه اش تغییر ایجاد کند. او فکر می نماید که فلورنتینو پرس و رئال مادرید کاری برای جذب او انجام خواهند داد.

مسی در ادامه راجع به اتفاق جنجالی اخیر بازی بارسلونا مقابل سویا صحبت کرد که در آن عثمان دمبله اخراج شد. پس از بازی متئو لاهوس، داور مسابقه در گزارش خود نوشت دلیل اخراج بال فرانسوی بارسلونا این بوده که او دو بار به او گفته تو خیلی بد هستی، خیلی بد. مسی اما مدعی شد که هم تیمی اش نمی توانست چنین جملاتی را به لاهوس گفته باشد چون به زبان اسپانیایی مسلط نیست.

مسی درباره اینکه بعد از اخراج هم تیمی 22 ساله اش به لاهوس چه می گفت، گفت: من به داور گفتم که برای عثمان خیلی سخت است که بخواهد چنین جمله ای را به او بگوید چون او برای او جمله بندی به زبان اسپانیایی سخت است. مربی مان هم در نشست خبری بعد از بازی حرف های مرا تأیید کرد. من تعجب می کنم که داور حرف های دمبله به آن آسانی متوجه شده باشد چون دمبله هنوز هم برای اسپانیایی حرف زدن مشکل دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1398 گردآورنده: adeliasafar.com شناسه مطلب: 297

به "مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می رود، دمبله نمی تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند" امتیاز دهید

1 کاربر به "مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می رود، دمبله نمی تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می رود، دمبله نمی تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید