اخبار اقتصادی

گسترش همکاری های ایران و انگلیس در زمینه های فرهنگی و گردشگری

در دیدار رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با سفیر بریتانیا در تهران بر گسترش همکاری ها در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی تاکید شد.

30 شهریور 1398

ادامه تنش انگلیس و اتحادیه اروپا بر سر برگزیت

در حالی که بریتانیا نسبت به دستیابی به توافق برگزیت با اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرده است ولی ایرلند دستیابی به توافق نهایی را دور از دسترس ارزیابی کرده است.

30 شهریور 1398

بازگشت خدمه نفتکش انگلیسی به کشورهایشان، آدریان دریا ایرانی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد با بیان اینکه کشتی انگلیسی در لنگرگاه بندر عباس همچنان در توقیف جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مرجع قضایی در حال رسیدگی به وضعیت کشتی انگلیسی توقیف شده است و هر زمان که مرجع قضایی تصمیمی بگیرد...

28 شهریور 1398

وزیر دفاع سابق انگلیس: برجام مرده و لندن هم باید از آن خارج گردد

وزیر دفاع سابق انگلیس از دولت کشورش خواسته از آمریکا پیروی نموده و از توافق هسته ای با ایران خارج گردد.

27 شهریور 1398

فرانسه: انگلیس دولت زیر دست آمریکا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، همزمان با سفر بوریس جانسون، نخست وزیر انگیس به فرانسه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه پیش از دیدار با بوریس جانسون، هشدار داد که خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا ممکن است این کشور را به شریک زیر دست آمریکا...

17 شهریور 1398

دیپلمات انگلیسی: عجیب نیست که ایران خواسته های آمریکا را نمی پذیرد

سفیر سابق انگلیس در ایران با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تغییر ماهیت نظام ایران است، تأکید کرد نپذیرفتن خواسته های آمریکا از سوی ایران مسئله عجیبی نیست.

17 شهریور 1398

بزرگترین بانک اسلامی انگلیس متهم به پولشویی شد

بزرگترین و قدیمی ترین بانک اسلامی انگلیس به نام الریان که به شمار زیادی از نهادهای اسلامی در این کشور خدمات اقتصادی ارائه می دهد به پولشویی متهم شد.

16 شهریور 1398

انگلیسی ها به فروشگاه های مواد غذایی هجوم بردند

به گزارش خبرنگاران، روزنامه دی ولت در شماره امروز خود در مطلبی با موضوع برگزیت نوشت: هر چه به زمان اجرایی شدن خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نزدیک تر می شویم، افزایش ترس، وحشت و کابوس در میان مردم انگلیس بیش از پیش مشهودتر می گردد.

14 شهریور 1398

کوشش کوربین برای سرنگونی جانسون از کرسی نخست وزیری انگلیس

رهبر اپوزیسیون انگلیس کوشش می نماید تا دیگر احزاب مخالف را برای دادن رأی عدم اعتماد به بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس متقاعد و به این ترتیب از برگزیت نامنظم جلوگیری کند.

6 شهریور 1398

انگلیس: برجام گواهینامه ای نیست که ایران بخواهد در منطقه تنش ایجاد کند!

نماینده انگلیس در نشست شورای امنیت سازمان ملل اظهار داشت یکی از راه ها برای حل مسائل جاری از جمله در تنگه هرمز، آغاز گفت وگو با ایران است.

6 شهریور 1398

تارنمای انگلیسی: ژاپن به آمریکا اجازه تحمیل سیاست های ضد ایرانی را نمی دهد

ایرنا نوشت: پایگاه اینترنتی دیپلمات در گزارشی با اشاره به کوشش های نافرجام آمریکا برای تشکیل ائتلاف در تنگه هرمز، اظهار داشت: ژاپن هرگز اجازه نداده است واشنگتن سیاست های خود درباره تهران را به توکیو تحمیل کند.

5 شهریور 1398

نخست وزیر کانادا: کارکردن با ترامپ همواره ساده نیست

نخست وزیر کانادا بر این باور است که همکاری با رئیس جمهور آمریکا همواره ساده و آسان نیست.

5 شهریور 1398

سفر ولیعهد انگلیس به اردن، قطر و عمان

خبرنگاران: همزمان با افزایش گسترش خشم مردم منطقه از انگلیس، ولعیهد این کشور به همراه همسرش قرار است در ماه آینده به سه کشور اردن، قطر و عمان سفر کند.

5 شهریور 1398

دولت ایتالیا در آستانه سقوط؛ جوزپه کونته از سمت خود کناره گیری می نماید

نخست وزیر ایتالیا طی سخنانی که می تواند به تشدید بحران سیاسی در این کشور منجر گردد، بیان کرد با توجه به شرایط موجود میخواهد از سمت خود کناره گیری کند.

3 شهریور 1398

راز ایتالیایی اختلاف استراماچونی با استقلال!

خبرنگار ایتالیایی نزدیک به استراماچونی درباره علل ناراحتی سرمربی استقلال نکات تازه ای را یاد آور شده است. مارتزیو از ناکامی باشگاه استقلال در جذب بازیکنان مد نظر استراماچونی پرده برداشته و در این راستا به جزئیاتی اشاره نموده است. او در گزارش تازه خود...

31 مرداد 1398

سفیر انگلیس: راه حلی به جز برجام وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کارن پیرس، نماینده دائم انگلیس در سازمان ملل متحد، ضمن آن که برجام را دستاورد بزرگی برای منع گسترش سلاح های اتمی دانست بر این مسئله تاکید نمود که هیچ راه چاره بهتر و هیچ جایگزین دیگری برای این توافق وجود ندارد.

30 مرداد 1398

دیدار رئیس فدراسیون خبرنگاران گردشگری اسپانیا با مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان

ماریانو پالاسین رئیس فدراسیون خبرنگاران گردشگری کشور اسپانیا که همراه با 46 خبرنگار اسپانیایی به اصفهان سفر نموده، شب گذشته در دیدار با مدیر کل و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تاکید نمود: راه توسعه گردشگری خارجی ایران از اصفهان می...

29 مرداد 1398

کمبود غذا، سوخت و دارو؛ عواقب خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا

سند محرمانه دیگری از دولت انگلیس افشا شده که این بار عواقب سخت خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا از جمله کمبود غذا و دارو را نشان می دهد.

28 مرداد 1398

انگلیس کره شمالی را به ادامه تحریم ها تهدید کرد

معاون بخش آسیا و اقیانوس آرام وزارت خارجه انگلیس تهدید کرد اگر کره شمالی به آزمایش های موشکی خود ادامه دهد، لندن تحریم های خود علیه این کشور را ادامه خواهد داد.

27 مرداد 1398

ادعای واهی سفیر انگلیس در تهران درباره گریس 1

سفیر انگلیس در تهران در توییت هایی با طرح این ادعای واهی که مقصد کشتی گریس 1 سوریه بوده است، مدعی شد که دولت جبل الطارق به دلیل اینکه کشتی فاقد پرچم بوده است، حق داشته نفتکش حامل نفت ایران را توقیف کند.

26 مرداد 1398
تعداد: (60)