علم و تکنولوژی

پرواز پیروز مخترع و خلبان هاوربورد از فرانسه به انگلیس، انتشار رندرهای مطبوعاتی رسمی سامسونگ Galaxy Book S ، نمایش خودروی تاریخی و زیبای جگوار در انگلیس

به گزارش خبرنگار، اگر از علاقمندان به اخبار فناوری و دستگاه های مدرن هستید و امروز پیروز به رصد اخبار سرویس فضای مجازی در حوزه دریچه فناوری نشده اید، در ادامه لینک 10 خبر پربازدید از نگاه کاربران را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

15 مرداد 1398

بیش از 600 کارمند آمریکایی هواوی اخراج شدند ، فهرست سیاه غول فناوری چین علیه محدودیت های ایالات متحده

بالغ بر 600 کارمند هواوی که تابع ایالات متحده بودند شغل خود را از دست دادند. این اقدام غول فناوری چین در راستای مقابله با سیاست هایی است که ایالات متحده علیه هواوی تنظیم نموده است.

3 مرداد 1398

ایلان ماسک می گوید هوادار فعالیت های فضایی چین است!

ایلان ماسک چند روز پیش در توییتی برنامه فضایی دولت چین را تحسین کرد. مدیر عامل کمپانی اسپیس ایکس در واکنش به خبر New Scientist از بازنشستگی ایستگاه فضایی Tiangong-2 چین که پس از سه سال در روز آدینه از مدار خارج شد، جملات زیر را خاطرنشان کرد:

1 مرداد 1398

تصمیم گیری کانادا برای قرارداد نسل پنجم با هواوی به تاخیر افتاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسین ایج، قرار است در ماه اکتبر یعنی اوایل پاییز انتخابات فدرال در سراسر کانادا برگزار گردد و بعد از برگزاری آن در خصوص ماهیت و سرنوشت همکاری دو طرف تصمیم گیری می گردد.

26 تیر 1398

دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف عضو آموزشگاه مهندسی کانادا شد

مجید بهرامی دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف به عضویت آموزشگاه مهندسی کانادا در آمد.

6 تیر 1398

خبرنگاران هواپیمای کانادایی با مسافرش در آشیانه پارک شد

به گزارش امروز خبرگزاری فرانسه، خدمه یکی از پروازهای شرکت هواپیمایی کانادا بدون توجه به یکی از مسافران به خواب رفته، هواپیما را پس از تخلیه بار و مسافرین، در آشیانه پارک، چراغ ها را خاموش و درها را بر او بستند.

4 تیر 1398

برگزاری مراسم بدرقه کاروان ورزشی دانشجویان به یونیورسیاد 2019 ایتالیا

مراسم بدرقه کاروان ورزشی دانشجویان به سی امین یونیورسیاد دانشجویان دنیا، دوم تیرماه ماه در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار می گردد.

2 تیر 1398

استفاده از پلاستیک یک بار مصرف در کانادا ممنوع می گردد

دولت کانادا امروز به طور رسمی خاطرنشان کرد که استفاده از بعضی انواع پلاستیک های یک بار مصرف در این کشور از سال 2021 ممنوع می گردد.

26 خرداد 1398

تولد فرزند رامبد جوان در کانادا چقدر آب می خورد؟

روزنامه خراسان - مصطفی قاسمیان: احتمالاً در شبکه های اجتماعی عکس یا خبری از رامبد جوان و نگار جواهریان درباره سفرشان به کانادا خوانده اید. سفری که در ابتدا گفته شد برای اکران فیلم قانون مورفی در تورنتو بوده و در روز های گذشته هم عکس هایی از این اکران منتشر...

21 خرداد 1398

توقف فروش خودروهای بنزین سوز در یک استان کانادا

مقامات استان بریتیش کلمبیای کانادا قانونی را به تصویب رسانده اند که به موجب آن از سال 2040 به بعد فروش خودروهای بنزین سوز و گازوئیل سوز در این بخش از کانادا ممنوع خواهد بود.

11 خرداد 1398

همکاری مایکروسافت و فیسبوک برای تامین امنیت انتخابات کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، شبکه اجتماعی فیسبوک و شرکت مایکروسافت توافق نموده اند که به وسیله همکاری با یکدیگر امنیت سایبری انتخابات کانادا را که در ماه اکتبر برگزار می گردد تأمین نمایند.

8 خرداد 1398

برگزاری آزمون ریاضی دانشگاه واترلو کانادا در ایران

انجمن ریاضی دانان جوان به عنوان نماینده دانشگاه واترلو کانادا، هجدهمین دوره مسابقات بین المللی دانشگاه واترلو در کانادا را با عنوان گاوس (Gauss) برای دانش آموزان پایه پنجم تا دوازدهم برگزار می نماید.

25 اردیبهشت 1398

در کانادا نویسندگان از کتاب ها محبوب ترند

گزارشی جدید از بوکنت کانادا نشان می دهد بیشتر مردم این کشور به جای موضوع و محتوای کتاب ها بیشتر به نویسندگان آنها علاقه نشان می دهند.

24 اردیبهشت 1398

هک گسترده کارت های اعتباری دانشجویان در امریکا و کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از زددی نت، کدهای یادشده در 201 فروشگاه آنلاین مورد استفاده دانشجویان شناسایی شده اند. این فروشگاه ها مورد استفاده 176 کالج و دانشگاه در امریکا و 21 کالج و دانشگاه در کانادا بوده اند.

16 اردیبهشت 1398

رکابزن المپیکی: تیم خوبی در کانادا پیدا کردم، شرایط مثل قبل باشد دوست ندارم به المپیک بروم

رکابزن المپیکی گفت: قصد خداحافظی از دوچرخه سواری را ندارم اما به دلیل مسائل شخصی نمی توانم در قهرمانی آسیا شرکت کنم، هر چند ممکن است نبودنم کار را برای بقیه رکابزنان سخت کند.

8 اردیبهشت 1398

پرنده یا یوفو؛ پرواز اشیاء پرنده سفیدرنگ در کانادا خبرساز شد!

ویدئویی از پرواز همزمان ده ها شی ناشناس بر فراز دریاچه ای در کانادا را مشاهده می کنید که سوژه رسانه ها شده است.

8 اردیبهشت 1398